Sevkiyat

 

Değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmış Barf ürünleri sipariş verildiği gün mesai saatleri içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir.

Sevk edilen Barf ürünleri strafor köpük kutular içerisinde 500 gram ve 1000 gram’lık porsiyonlar halinde yer almaktadır. Yaz aylarında kuru buz ile sevk edilmekte olup strafor kutular açılmadığı taktirde 110 saate kadar -18°C özelliğini korumaktadır. Kış aylarında bu süre daha uzun olup ürünler strafor kutular da -18°C’yi muhafaza etmektedir.

Sipariş sevk edildikten sonra kargo şirketi Bursa’da olan üretim tesisimizden 300 km olan mesafelere 1 iş günü içerisinde 300 km üstü mesafelerde ise 2 iş günü içerisinde adresinize kargo şubesi kapıya teslim etmek zorundadır.

Teslimat başarımız %100 olup ürünlerin teslimat aşamasında buzlarının açılması veya ürünlerin bozulması halinde Barf Tr olarak ürünün yenisini bedelsiz olarak siz değerli müşterilerimize teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Kargo şirketi verilen siparişlerin 30 kg kadarını adreste kapıya kadar teslim etmek zorundadır.

 

Saklama Koşulları

 

Değerli müşterilerimiz sizlere ulaşan ürünlerimizi; +4°C olan buzdolabınızda 4 gün , -6°C olan buzdolabınızda 8 gün , -12°C olan buzluğunuzda ise 3 hafta ve  -18°C olan derin dondurucunuz da ise 1 yıl son tüketim tarihi vardır.

-18°C de saklamanızı tavsiye eder can dostunuza sağlıklı günler dileriz. 

CAN DOSTUNUZ İÇİN BARF TR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL
HESABIM HESABIM FAVORİLERİM SİPARİŞLERİM
YARDIM SİPARİŞ TAKİBİ YARDIM