Hakkımızda

         
Biz Barf Türkiye olarak imalata başlamadan önce can dostlarımız için en iyisini yapabilmek adına Almanya’da, Avusturya’da, İspanya’da başlıca birçok Avrupa şehrinde ARGE çalışması yaptık. Firmaları bizzat yerinde ziyaret ettik. Soğuk zincir ağını barf beslenmenin pet marketlerde son kullanıcılardaki yaygınlığını ve özellikle can dostlarımız için en sağlıklısını yapabilmek adına barf beslemede öncü olan firmaları kendimize örnek aldık. Sonrasında ortalama bir sene kadar imalata başlamadan önce birçok ırkta ve bu ırkların hamile olan türleri ve yavrularında çiğ gıda ve kuru gıda beslenmesi yaparak can dostlarımızın tüy yapılarını, dermatolojik yapılarını ve özellikle sindirim sistemi sorunlarını danışmanlık aldığımız uzman veteriner hekimimiz ile birlikte gözlemleme şansı bulduk. Ve sonuç tam istediğimiz gibi mükemmeldi. Bu gözlemleme sonucunda can dostlarımızın sağlıklı beslendiğini raporladık. Firmamızın ülkemize barf ürünlerini kazandırması bir tesadüf olmadı; günlerce ARGE çalışması yaparak onlarca ırk için en iyi besin değerlerini keşfettik.

Artık kendimizi hazır hissetmeye başladık ve BARF TR hikâyesini başlatarak sıradan bir mama markası olmaktan ziyade can dostlarımızın daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri amacıyla bu yola çıktık. Birbirinden lezzetli çeşitli Barf menüleri ile sektörde en beğenilen ve tercih edilen mama markası olmamızı tamamen sizlere borçluyuz.

Evde beslediğiniz minik dostlarınız için elbette en iyisini istediğinizi biz de biliyoruz. Onların ihtiyaç duyduğu besinleri, Avrupa Birliği Standartları’na göre, Tarım ve Orman Bakanlığı kontrol ve denetimine tâbi yüksek kalite anlayışı ile tamamıyla hijyenik ortamlarda üreten bir firma olduğumuza gönül rahatlığı ile inanabilirsiniz.

Barf Menülerinde yer alan mamalarımızı ekibimizde çalışan uzman veteriner hekimlerimiz ve gıda mühendislerimiz gözetimi altında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği yönetim sistemi talimatlarına bağlı kalarak üretiyoruz. Standartlara uygun olarak oluşturulan Barf Menülerimiz ile bir lezzet şöleni sunmaktayız.
Barf beslenmenin felsefesi ve dengeli bir barf diyetinin kazanımları, minik dostlarımızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çünkü çiğ et diyeti dostlarımızın doğasına en uygun beslenme şeklidir.
 
Kuru gıdaların içinde bulunan katkı ve koruyucu maddeler dostlarımız için tehlike teşkil edip günlük ihtiyaçlarına yanıt veremezken Barf menülerimizde yer alan %100 doğal çiğ et ve sebze grubu dostlarımızın günlük protein, kalsiyum, yağ, vitamin ve mineral dengelerini koruyup onlara sağlıklı bir yaşam sunmayı amaçlamaktadır.

Markamız satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da hizmet olarak siz değerli müşterilerimizin tüm sorularını cevaplayabilmek için mesai saatleri içerisinde uzman veteriner hekimlerimizin de yer aldığı çağrı merkezimizde sizlere hizmet vermektedir.
Firma Bilgilerimiz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL
HESABIM HESABIM FAVORİLERİM SİPARİŞLERİM
YARDIM SİPARİŞ TAKİBİ YARDIM