Hakkımızda

ODAK NOKTAMIZ ;

Besin kaynaklarının en doğal, en sağlıklı ve en taze biçimde, değerli dostlarımız olan kedi ve köpeklerimizin, doğada olması gerektiği gibi ve sağlığının sürekliliğini sağlayacak mamayı üretmek.

AMACIMIZ ;

Diğer standart mamalardan farklı olarak; gerçek, taze et ve sebze içeriği ile protein, vitamin ve mineraller açısından zengin, doğal ve optimum sağlık hedeflenerek değerli dostlarımızın bakımının sağlanmasıdır.

BİYOLOJİK YETERLİLİKLİ MAMA KAVRAMI ;

Doğada olması gerektiği gibi gerçek, taze, işlenmemiş kedi ve köpeklerin sindirim sistemlerine uygun ve besleyicilik özelliği maksimum düzeyde olan besindir.

BARF ;

Kaliteli, taze ve insan tüketimine uygun seçilmiş içeriği ile değerli dostlarımızın doğal ortamda olduğu gibi, et ağırlıklı aynı zamanda vitamin ve minerallerce zengin sebze ve meyve içeriği ile en doğal yöntemi sunar. İnsan yaşantısına adaptasyon esnasında oluşabilecek sağlık problemlerinden korur.

MİSYONUMUZ ;

Ülkemizde ve dünyada hızla değişen pet sektörü koşullarını göz önüne alarak, hayvan sahiplerini bilinçlendiren ve buna paralel olarak dostlarımızın temel ihtiyaçlarını belirleyip, bunlara alternatif olanak sunan, hayvan sağlığı konusunu ve sektöründe öncülüğü ilke edinmiş lider özelliklere sahip bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ ;

Ürünlerimizi sürekli geliştirerek yüksek kalite standartlarını oluşturmak, tüm ürünlerimizde değişmez prensibimiz hayvan sağlığı açısından en yüksek hijyen ve dünya standartlarındaki gıda güvenliği yönetim sistemi (ISO 22000) kurallarını istisnasız uygulamak.

DEĞERLERİMİZ ;

Etik Kurallara ve iş ahlakına uygun çalışmak
Optimum maliyette ve sürede hizmet sunmak
Çalışanların gelişimini sağlamak ve başarısını teşvik etmek
Kurumsal yapının sürekli gelişimini sağlamak
Dinamik ve yenilikçi bir yönetim felsefesini sürekli kılmak
Sürekli hizmet kalitesini geliştirmek

GÖREVLERİMİZ ;

Kusursuz hammadde seçimi
Fabrikaya alımdan önce sıkı kalite kontrolü
Hazırlamanın her aşamasında analiz
Mamalarda kullanılan tüm içeriklerin tamamen izlenebilirliği

  • BARF EVCİL DOSTLARIMIZA;
  • EN DOĞAL
  • EN GERÇEK
  • EN SAĞLIKLI
  • BESLENME YÖNTEMİNİ SUNAR

Evcil dostlarımızın doğal ortamdaki beslenme yöntemlerine en yakın içerik ile beslenmesi ve değişen dünyada doğal kalmaları dileğiyle…