Sağlık ve Kalite

Sağlık ve Kalite

Taze ve doğal ürünler fabrikaya gelmesi, işlenmesi, depolanması ve transferi sırasında soğuk zincir koşullarına harfiyen uyulduğundan BARF’a herhangi bir mikroorganizma bulaşması ve üremesi engellenmiş olmaktadır. Ayrıca -18° C’ye düşen sıcaklık, mikroorganizmaların gelişmesini ve üremesini önlediğinden, hiçbir katkı maddesi kullanmadan içindeki bakteri faaliyetleri durdurulmuştur. BARF insan gıdası standartlarında üretildiğinden siz evcil dost sahiplerine güvenilir lezzetli ve ekonomik yöntem sağlar. Veteriner Hekim ve Gıda Mühendisleri kontrolünde üretilen mamalar tamamen soğuk zincir sisteminde steril ve hijyenik koşullarda evcil dostlarımızın yemek kaplarına ulaşır.

Hayvanların günlük besin ihtiyaçlarını karşılayacak porsiyonlar halinde hazırlanan BARF sayesinde daha iyi kilo kontrolü ve yağsız vücut kitlesi meydana gelir, zaman tasarrufunun yanında düzensiz beslenmeye dayalı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını engeller.

Bizler küçük dostlarımızı önemsiyor ve onların sağlığı için en doğal olanı üretiyoruz. BARF olarak sizlere küçük dostlarımızın sağlığını ve kaliteli yaşamını garanti ediyoruz. Size kalan tek şey, kedinizi ya da köpeğinizi en kısa zamanda BARF’la tanıştırmak.